Aktuality

21. 10. 2019 - IZOLACE STŘEŠNÍCH TERAS POKRAČUJE

Dnešní počasí sice našemu objektivu příliš nepřálo, ale i tak Vám můžeme zprostředkovat pohled na střešní terasy, kde jsme položili jsme další izolační vrstvu.

14. 10. 2019 - IZOLACE STŘEŠNÍCH TERAS

Na střeše se dále intenzivně izoluje, omítli jsme část 1. nadzemního podlaží a dokončují se garáže.
Nabízíme Vám i trochu podzimní romantiky od řeky Berounky, zachycené jen pár kroků pod Rezidencí.

1. 10. 2019 - NA STŘEŠE II.

Dnes pro Vás máme opět záběry ze střešních teras. Zde proběhlo vybednění objektů, kterými můžete vycházet ze schodiště na Vaši střešní „rozhlednu“ a oázu odpočinku.

23. 9. 2019 - NA STŘEŠE I.

V první podzimní den probíhají na střešní terase izolační práce – první vrstva byla z větší části položena.
V níže položených podlažích pokračuje pokládání rozvodů a dozdívání vnitřních příček.

17. 9. 2019 – 4 DNY PŘED DNEM OTEVŘENÝCH DVEŘÍ

Pokračujeme především v montáži oken, úpravě střešních teras a izolaci garáží. Na 2. a 3. snímku vidíte výhled z bytu v 1. NP do ulice Hostímská. Na 4. snímku je zadní část Rezidence, kde vzniknou příjemné a klidné zahrádky. A při pohledu na 5. snímek si uděláte představu, jaký může být Váš výhled na město a okolní kopce z velkorysé střešní terasy bytů ve 2. NP.
Fotografie ale nemohou zcela zachytit ten pocit z toho, být na místě, projít si stavbu a pokochat se skvělým výhledem ze střechy... nebo se i vydat v Závodí kolem Berounky či do blízkého historického centra Berouna. Den otevřených dveří se koná již tuto sobotu. Rádi Vás uvidíme!

 

DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ REZIDENCE BEROUNKA – 21. 9. 2019

Hrubá stavba dokončena!
Těšíme se na Vás na "Dni otevřených dveří" v sobotu 21. 9. 2019 na stavbě v Berouně-Závodí.
Stáhněte si pozvánku zde.

10. 9. 2019 - OKNO - DO DOMU OKO

Právě instalujeme ve spolupráci s firmou Izoglass okna, která zajistí Váš skvělý výhled a nadstandardní přísun slunečního světla. Pokračujeme i v budování střešních teras.

2. 9. 2019 - LIJÁKY SKONČILY...

... staveniště vysychá a nejvíce ruchu je opět na střeše domu. Také již byly osazeny všechny schody, pokročilo i zdění vnitřních příček ve 2. nadzemním podlaží. A máme tu i pavoučka pro štěstí budoucích obyvatel Rezidence Berounka!

26. 8. 2019 - ENERGIE PRO VAŠE BYDLENÍ

Práce na rozvodech elektřiny probíhají naplno a v souladu s mottem profesionálů ze společnosti NSN CS, s.r.o.: Nespokojíme se s průměrností! Pokračuje i vyzdívání vnitřních příček ve 2. nadzemním podlaží.

12. 8. 2019 – NADÁLE NA VÍCE FRONTÁCH

Izolujeme podlahu garážového patra, pokládáme kanalizaci, rozvody vody a elektřiny. Věnujeme se i nejatraktivnější části Rezidence – na úrovni střechy vyzdíváme atiky a objekty ve vyústění schodišť horních bytů.

Stránky