O projektu

INVESTOR

AD 3 development s.r.o. patří do skupiny MAR Investment. V jejím portfoliu je rezidenční i další výstavba v perspektivních lokalitách v Praze a okolí. Našimi partnery jsou renomovaní architekti, projektanti a stavební firmy. Přejete si moderní, kvalitní a provozně úsporné bydlení? Očekáváte osobní přístup k Vašim potřebám? Jsme přesvědčeni, že v této výzvě maximálně obstojíme.

ATRAKTIVNÍ BEROUN, VÝHODNĚ SITUOVANÉ ZÁVODÍ

Beroun Vám nabízí skvělý život, takřka za humny Prahy: výtečnou dostupnost, kompletní občanský komfort a mnoho možností trávení volného času v náruči malebné přírody. Závodí leží 700 m od středu Berouna a jeho esy v rukávu jsou přímý nájezd na dálnici na Prahu bez projíždění Berounem a působivý výhled na Berounku a město s okolními kopci.

VAŠE OÁZA KOMFORTU A SOUKROMÍ

Výjimečný projekt Rezidence Berounka se zrodil ve spolupráci se zkušeným týmem Atelieru V3S. Realizuje jej Stavební společnost RBK a.s., působící již přes 25 let na českém trhu.

Rezidence je citlivě zasazena do původní obytné zástavby. Elegantní a střídmou stavbu tvoří 7 oddělených domů, každý s pouze 2 byty, je tedy komorním bydlením s malým počtem vlastníků. Každý dům má vlastní vchod, vjezd do garáží a centrální schodiště se vstupy do jednotlivých bytů pro Vaše úplné soukromí.

Vyberte si byt svých snů 3+kk či 4+kk o užitné ploše až 91 m² (podlahové až 226 m²). Byty v 1. NP mají příjemnou předzahrádku (až 51 m²) pro Váš relax i rodinné akce. Obyvatelé bytů ve 2. NP si odpočinou na střešní terase přes celou plochu domu (až 85 m²), s úchvatným celoživotním panoramatem zvlněné krajiny, jež Vám žádný soused či developer nezkazí.

Byty jsou projektovány na energetickou třídu B - Velmi úsporná. Mají prostornou chodbu se vstupy do dvou ložnic, koupelny s WC a samostatného WC, velkého obývacího pokoje s kuchyňským koutem a vstupem do pracovny/šatny. Krásný výhled a nadstandardní přísun slunečního světla zajistí velká francouzská okna v každém pokoji, jimiž vstoupíte na terasy. Oceníte i garážové dvojstání a zděný sklep ke každému bytu.

NEVÁHEJTE...

Co Vás dělí od romantické snídaně či grilování s blízkými na Vaší terase či zahradě? Kontaktujte náš prodejní tým.

Rezidence Berounka - dětský pokojRezidence Berounka - koupelnaRezidence Berounka - předzahrádka bytů v 1. NP (verze "dospělí")Rezidence Berounka - střešní terasa bytů ve 2. NP (náhled 1)